Київський район м.Донецьк. Донецька загальноосвітня школа №54

 



Результати II (районного) етапу олімпіад 2012-2013 н.р.

21 січ. 2013
Результати II (районного) етапу олімпіад 2012-2013 н.р.

 

Предмет

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

Українська мова та література – 7 призерів

III-Островська Є.

Уч.Ретинська К.С.

I-Дьомич К.

Уч.Калугіна Г.І.

I-Груніна О.

III-Кулініченко Д.

Уч.Калугіна Г.І.

I-Гурська Г.

III-Cинельніков О.

Уч.Груніна Г.М.

II-Овчиннікова О.

Уч.Ретинська К.С.

Російська мова та література – 4 призери

_

-

 

-

III-Рильська А.

I-Гурська Г.

Уч.Бескоровайна Л.П.

 

III-Петриченко А.

III- Забіяка М.

Уч.Бескоровайна Л.П.

 

Англійська мова – 7 призерів

III -Душа Д.

Уч. Хаджаян І.Р.

 

III- Галаган А.

IIIЧерниця М.

Уч.Щерба Н.О.

II –Бабадустова О.

Уч. Писаренко В.В.

III-Гурска Г.

III-Бакаєва М.

Уч.Щерба Н.О.

II-Овчиннікова О.

Уч.Щерба Н.О.

Світова літ.

 1 призер

-

-

 

II-Кулініченко Д.

Уч.Лазуткіна О.В.

-

-

Історія – 2 призери

-

-

III-Кулініченко Д.

Уч. Поляков Ю.О.

III-Рильська А.

Уч. Шостак О.Л.

-

Правознавство – 2 призери

-

-

II-Груніна О.

III-Кулініченко Д

Уч. Поляков Ю.О.

-

-

Математика – 1 призер

-

-

II- Кулініченко Д.

Уч.Рудакова О.Г

-

-

Фізика – 6 призерів

III-Ігнатов Д.

III-Душа Д.

Уч.Пашкевич Г.І.

 

III-Приходько С.

Уч.Пашкевич Г.І.

 

 

IIIКулініченко Д.

Уч.Пашкевич Г.І.

 

-.

III -Єгорова М.

III-Овчиннікова О.

Уч.Пашкевич Г.І.

Географія – 2 призери

ІI-Баркалов О.

Уч.Міцель С.Н.

 

-

-

-

IIIЗабіяка М.

Уч.Міцель С.Н.

 

Хімія – 3 призери

III-Душа Д.

Уч.Щербатих С.О.

-

II-Кулініченко Д.

Уч.Щербатих С.О.

III  -Cинельніков О.

Уч.Аношина В.П.

-

Біологія – 2 призери

-

-

-

II-Бакланов М.

Уч.Аношина В.П.

IIIПетриченко А.

Уч.Аношина В.П.

Трудове навчання – 4 призери

-

III-Шумахер К.

Уч.Картамишева Т.Л.

III-Орєхов В.

Уч.Картамишева Т.Л.

III-Тітаренко Ю.

Уч.Картамишева Т.Л.

III - Петриченко А.

Уч.Картамишева Т.Л.

Німецька мова – 1 призер

-

-

-

II-Агібалова А.

 

-

Фізична культура - 1 призер

-

-

Уланенко О.

Уч.Шопінська І.А.

-

-