Київський район м.Донецьк. Донецька загальноосвітня школа №54

 



Наші досягнення

Вітаємо переможців обласного етапу олімпіад:

Українська мова та література - Груніна Ольга (10 клас)

Світова література - Кулиниченко Дар я (10 клас)

 

Вітаємо вчителів!!!
*Короленко Л.О. лауреата районного етапу конкурсу "Учитель року" в номінації "Початкові класи".
*Лазуткіну О.В. - лауреата обласних інтернет змагань "Філолог-ерудит"

 

Вітаємо учня 10 класу Якутенко Лева, учасника VII Всейкраїнської краєзнавчої конференції учнівської молоді(керінвик Поляков Ю.А.)

 

 

Вітаємо призерів II (районного) етапу олімпіад 2013-2014 н.р.

 

 

 

 Результати II етапу IV Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка

I місцеГруніна О. 10 кл. Учитель Груніна Г.М.

I місцеМатвієнко В. 7  кл. Учитель Калугіна Г.І.

II місце – Гурська Г. 11 кл. Учитель Груніна Г.М.

I місце – Андрієвська М. 5 кл. Учитель Шахматова О.М.

III місце – Дьомич К. 9 кл. Учитель Калугіна Г.І.

II місце – Назарко Є. 8 кл. Учитель Шахматова О.М.

 

Результати II етапу конкурсу з української мови імені П. Яцика

III місце – Дьомич К. 9 кл. Учитель Калугіна Г.І.

I місцеГруніна О. 10 кл. Учитель Груніна Г.М.

I місце – Гурська Г. 11 кл. Учитель Груніна Г.М. 

 

 Вітаємо призерів II (районного) етапу олімпіад 2013-2014 н.р.

Предмет

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

 

Українська мова та література призерів

 

III-Матвієнко В.

Уч.Калугіна Г.І.

.

II-Душа Д.

Уч. Шахматова О.М.

 

I-Дьомич К.

Уч.Калугіна Г.І.

 

I-Груніна О.

Уч.Груніна Г.М.

III-Кулініченко Д.

Уч.Калугіна Г.І.

I-Гурська Г.

Уч.Груніна Г.М.

II-Cинельніков О.

Уч.Груніна Г.М

 

Російська мова та література

 

_

III-Назарко Є.

Уч.Бескоровайна Л.П.

 

-

III-Дьомич К.

Уч.Міцель С.Н.

 

I-Гурська Г.

III-Рильська А.

Уч.Бескоровайна Л.П.

 

 

Англійська мова

 

 

-

I -Душа Д.

Уч. Ходжаян І.Р.

II- Ковальова А.

Уч. Ходжаян І.Р.

IIЧерниця М.

Уч.Щерба Н.О.

III-Дьомич К.

Уч.Щерба Н.О.

 

.

-

III-Гурска Г

Уч.Щерба Н.О.

 

 

-

II – Назаренко Є.

Уч. Лазуткіна О.В.

-

III- Кулініченко Д.

Уч. Лазуткіна О.В.

-

 

Світова література

 

Історія

 

-

III -Душа Д.

Уч. Шостак О.Л.

-

 

III-Рильська А.

Уч. Шостак О.Л.

 

Правознавство призери

 

-

-

III-Теребілова М.

Уч.Матущак Ю.В.

I - Кулініченко Д.

Уч.Матущак Ю.В.

-

 

Математика

III - Бутова

Є.

Уч. Корсунов В.Г.

 

-

-

III - Кулініченко Д.

Уч.Рудакова О.Г

-

 

Фізика

 

I-Матвієнко В.

Уч.Пашкевич Г.І.

 

III-Баркалов О.

Уч.Пашкевич Г.І.

 

 

 

-.

I-Cинельніков О.

Уч.Пашкевич Г.І.

II - Бакланов М.

Уч.Пашкевич Г.І.

 

 

Географія призери

 

 

II-Душа Д.

Уч.Міцель С.Н.

 

IIIЧерниця М.

Уч.Міцель С.Н.

 

 

II -Cинельніков О.

 

 

Хімія

 

III -Матвієнко В.

Уч.Щербатих С.О.

 

-

-

-

-

 

Біологія 

 

-

-

-

IIIКулініченко Д.

Уч.Щербатих С.О.

 

 

 

Екологія

 

-

-

-

-

-

 

Інформатика

 

-

-

III-Жданов М.

Уч.Корсунов В.Г.

-

 

-

 

Трудове навчання

 

-

II-Баркалов О.

Уч.Картамишева Т.Л.

III-Шестопалов Е.

Уч.Картамишева Т.Л.

III - Юрченко К.

Уч.Картамишева Т.Л.

III – Ковальова А.

Уч.Картамишева Т.Л.

 

 

III-Шумахер К.

Уч.Картамишева Т.Л.

II-Феданіна Є.

Уч.Картамишева Т.Л.

 

-

III – Бакланов М.

Уч.Картамишева Т.Л.

 

Німецька мова

 

-

-

-

-

 

II-Агібалова А.

 

Астрономія

 

-

-

-

-

-

 

 

Фізична культура

 

-

-

-

I - Уланенко О.

Уч.Кущов С.Н.

I –Саленко М.

  Уч.Кущов С.Н.

 

I –Кладько О.

Уч.Платошина Л.В.

II – Кузь О.

Уч.Кущов С.Н.