Київський район м.Донецьк. Донецька загальноосвітня школа №54

 



Розклад

 

ДОНЕЦЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ № 54

ДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

Розклад проведення державної підсумкової атестації у 2012-2013 н.р.

 

 

Дата/клас

11

14.05.2013

 

 

 

9:00 каб. № 105

Українська мова (письм.)

Голова комісії:

Беліцька І.А.

Член комісії:

Крамаренко Д.Ю.

9:00 каб. № 106

Українська мова (письм.)

Голова комісії:

Груніна Г.М.

Член комісії:

Бессмертна І.В.

16.05.2013

 

 

 

9:00 каб. № 105

Українське читання (письм.)

Голова комісії:

Беліцька І.А.

Член комісії:

Крамаренко Д.Ю.

9:00 каб. № 106

Українське читання (письм.)

Голова комісії:

Груніна Г.М.

Член комісії:

Бессмертна І.В.

21.05.2013

 

 

 

9:00 каб. № 105

Математика (письм.)

Голова комісії:

Беліцька І.А.

Член комісії:

Крамаренко Д.Ю.

9:00 каб. № 106

Математика (письм.)

Голова комісії:

Груніна Г.М.

Член комісії:

Бессмертна І.В.

27.05.2013

9:00 каб. № 305

Українська мова (письм.)

Голова комісії:

Груніна Г.М.

Члени комісії:

Ретинська К.С.

Калугіна Г.І.

Лазуткіна О.В.

9:00 каб. № 406

Біологія (письм.)

Голова комісії:

Беліцька І.А.

Члени комісії:

Щербатих С.О.

Міцель С.Н.

10:00 каб. № 405

Біологія (письм.)

Голова комісії:

Абашина І.А.

Члени комісії:

Аношина В.П.

Стукалова О.М.

 

 

29.05.2013

9:00 каб. № 405

Математика (письм.)

Голова комісії:

Абашина І.А.

Члени комісії:

Рудакова О.Г.

Протасова Т.Г.

Корсунов В.Г.

 

 

 

 

31.05.2013

9:00 каб. № 202

Фізика (письм.)

Голова комісії:

Абашина І.А.

Члени комісії:

Пашкевич Г.І.

Протасова Т.Г.

Рудакова О.Г.

9:00 каб. № 304

Українська мова (диктант)

Голова комісії:

Беліцька І.А.

Члени комісії:

Калугіна Г.І.

Лазуткіна О.В.

9:00 каб. № 305

Українська мова (диктант)

Голова комісії:

Груніна Г.М.

Члени комісії:

Ретинська К.С.

Бурцева С.О.

 

 

04.06.2013

 

9:00 каб. № 405

Математика (письм.)

Голова комісії:

Абашина І.А.

Члени комісії:

Рудакова О.Г.

Протасова Т.Г.

9:00 каб. № 404

Математика (письм.)

Голова комісії:

Аношина В.П.

Члени комісії:

Корсунов В.Г.

Ткаченко Н.О.

 

 

07.06.2013

 

9:00 каб. № 306

Українська література (усно)

Голова комісії:

Беліцька І.А.

Члени комісії:

Калугіна Г.І.

Лазуткіна О.В.

9:00 каб. № 307

Російська мова (письм.)

Голова комісії:

Груніна Г.М.

Члени комісії:

Бескоровайна Л.П.

Міцель С.Н.

 

 

10.06.2013

 

9:00 каб. № 401

Географія (письм.)

Голова комісії:

Абашина І.А.

Члени комісії:

Міцель С.Н.

Ткаченко Н.О.

9:00 каб. № 402

Географія (письм.)

Голова комісії:

Аношина В.П.

Члени комісії:

Міцель С.Н.

Корсунов В.Г.